Kanser Araştırmalarını Desteklemenin 3 Yolu

Kanser Araştırmalarını Desteklemenin 3 Yolu 2018’de hayırsever bağışların sadece% 9’unun sağlık ve tıbbi araştırmalara gittiğini biliyor muydunuz? Bu, bağışlanan her 10 dolardan birden azının kanser immünolojisi araştırmaları ve meme kanseri araştırmaları gibi alanlarda yardımcı olacağı anlamına geliyor.Kanser Araştırmalarını Desteklemenin 3 Yolu

Kanser araştırmaları için para toplamak ve bir tedavi bulmaya daha fazla katkıda bulunmak ister misiniz?

Sosyal uzaklaşma ve koronavirüs çağında bile yardımcı olabileceğiniz bazı yollar.

İşveren Eşleştirme Programlarına Katılın

Şirketinizin bir hayır kurumu eşleştirme programına katılıp katılmadığını kontrol etmeye değer. Genellikle, belirli bir miktara kadar bir bağışı eşleştirme sözü verirler, böylece esasen sınırın iki katı kadar bağışta bulunabilirsiniz.

İşvereninizden uygun bir bağış talep etmeden önce, herhangi bir sınırlama olup olmadığını kontrol edin. Bazen şirketler, partizan olmamak ve dinsiz kalmak için dini veya siyasi kuruluşlara eşleştirilen bağışları dışlayacaktır.

Hatta Microsoft, çalışanlar onlarla belirli saatlerde gönüllü olduğunda hayır kurumlarına ödeme yapıyor. Salesforce, ürünlerinin, çalışan süresinin ve toplam kârının yüzde birinin hayır kurumlarına gitmesini sağlar.

Kanser araştırmalarına bağışlayacak çok paranız yoksa, çevrimiçi alışveriş alışkanlıklarınızı mikro bağışlar yapmak için bile kullanabilirsiniz. Amazon gibi siteler, satın alma işleminizin küçük bir yüzdesini seçtiğiniz hayır kurumuna katkıda bulunacak özel bir site adresi kullanır.

Çok fazla görünmese bile, bu bağışlar çok sayıda ürünü çevrimiçi sipariş ederseniz etkileyici miktarlara ulaşabilir. Bir çek yazmanıza veya kendi cebinizden bağış yapmanıza gerek kalmadan yıl boyunca hayır kurumlarını sürekli olarak destekleyebilirsiniz.

Anma Bağışı Yapın

Bir aile üyesini kanserden kaybettiyseniz veya sevdiyseniz, onuruna düşünceli bir bağışta bulunabilirsiniz. Belirli bir miktarda bağış yaparsanız, birçok kuruluş bir plaket veya başka hatıra eşyaları yerleştirecektir.

Organizasyonu ziyaret edenler, sevdiklerinizi onurlandırmak için genellikle sergilenecek bir bağış yaptığınızı görebilirler.

Sosyal medya, özellikle sizin için önemli olan nedenler için, büyük miktarlarda para toplamak için güçlü bir araçtır. Bağış gerektirmeyen kanser için bağış toplamayı önemsediğiniz kuruluşlar için gönderiler paylaşabilirsiniz.

Facebook, kullanıcıların sizin yaptığınız bir bağış toplama etkinliğine bağış yapmasına izin veren bir bağış toplama özelliğine bile sahiptir. Siz sadece bir hayır kurumu seçersiniz ve kullanıcılar bağışlara herhangi bir miktarda para tahsis edebilir veya gönderiyi başkalarının görmesi için paylaşabilir.

Kanser Araştırmalarının Finansmanına Katılmanın Birçok Yolu

Kanser araştırmalarına katkıda bulunmak için sporcu veya doktor olmanıza gerek yoktur. Bu yöntemlerle fark yaratan bağışlar üretebilirsiniz.

Bağış yapabileceğiniz farklı nedenler hakkında daha fazla bilgi edinmek ister misiniz? Kaynakları bulmak için blogumuza göz atın.

About janecinema

Check Also

İşletmenizi Nasıl Güncel Tutarsınız?

İşletmenizi Nasıl Güncel Tutarsınız? Teknoloji gelişmeye devam ettikçe, gittikçe daha fazla işletme uyarlanabilir adaylar arıyor. …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir